Strona głównaFinanseCzy istnieje idealny bank dla kierowcy?

Czy istnieje idealny bank dla kierowcy?

Wiele osób zmotoryzowanych poszukuje spersonalizowanych produktów bankowych – takich, dzięki którym będą mogli osiągać znacznie więcej korzyści. Nasuwa się więc pytanie: czy i jaki bank jest w stanie spełnić oczekiwania kierowców? Sprawdzamy.

Atrakcyjne konto osobiste, korzystne lokaty i inne produkty finansowe, kredyty na preferencyjnych warunkach – oto, czego przede wszystkim oczekują kierowcy od banków. Z tego powodu nie warto decydować się na przypadkowe oferty, lecz dokładnie porównać propozycje każdej z instytucji.

Co proponują tzw. auto banki?

W kryteria idealnego banku kierowcy wpisują się przede wszystkim tzw. auto banki. Są to instytucje sygnowane konkretnym producentem motoryzacyjnym – przykładem może być Toyota Bank. Chociaż ich oferta skierowana jest do wszystkich potencjalnych klientów, na szczególne profity mogą liczyć osoby zmotoryzowane.

  • Specjalne rachunki osobiste

Bank kierowcy powinien dysponować rachunkami osobistymi, które dają kierowcom nieco więcej niż „zwykłym” klientom. Chodzi m.in. o bezpłatne konto bankowe z programem lojalnościowym pozwalającym na uzyskanie zwrotu za paliwo.

W tej kwestii na szczególną uwagę zasługuje Moto Konto w Toyota Banku. Udział w programie Tankuj Korzyści pozwala uzyskać cashback do 10%.

  • Lokaty dla zmotoryzowanych

Oprocentowanie standardowych lokat od dawna jest na niskim poziomie. Tymczasem bank kierowcy może zaproponować mu lokatę umożliwiającą osiągnięcie ponadprzeciętnych zysków.

  • Korzystne finansowanie

Wielu zmotoryzowanych nie jest mocno przywiązanych do aktualnego pojazdu – w planach mają zmianę samochodu na nowy. Bank kierowcy powinien wychodzić naprzeciw potrzebom, oferując finansowanie na korzystnych warunkach. Chodzi m.in. o: atrakcyjne oprocentowanie, niską wpłatę własną, optymalny okres finansowania. Ponadto ważne jest, aby bank nie ograniczał się wyłącznie do kredytu, ale oferował również leasing.

Jak wybrać bank kierowcy?

Chociaż idealny bank kierowcy nie istnieje, można skorzystać z atrakcyjnych ofert dedykowanych zmotoryzowanym. Wcześniej jednak trzeba porównać dostępne rozwiązania, aby podjąć słuszną decyzję.

Wybierając bank, warto zwrócić uwagę na takie aspekty jak:

  • jakość obsługi klienta,
  • dostępność usług przez internet,
  • warunki korzystania z produktów finansowych.

Korzystanie z oferty przeznaczonej przede wszystkim dla osób zmotoryzowanych pozwala osiągnąć więcej profitów. Porównaj więc produkty banku kierowcy z produktami pozostałych instytucji i wybierz opcję dopasowaną do swoich potrzeb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read