Strona głównaErotykaJak rozpalić związek? Seks ma ogromne znaczenie

Jak rozpalić związek? Seks ma ogromne znaczenie

W kilkuletnie związki często wkrada się nuda. Jak rozpalić związek na nowo ? Jest wiele sposobów. Żaden jednak nie zadziała, jeśli w Waszym związku nie będzie takiego seksu jak na początku relacji. Przyjaźń, pomoc, poczucie bezpieczeństwa czy wspólna pasja to nie wszystko. Jeśli jesteście razem i chcecie by między Wami wszystko się układało, seks musi być ekscytujący. Jeśli nie jest, pora zadziałać. Rozpalić namiętność i często oddawać się przyjemności.

Jak rozpalić związek? Rozmawiajcie o swoich potrzebach w seksie i je spełniajcie

Seks zbyt często jest tematem tabu. Bez porozumienia w tej kwestii czy prędzej czy później pojawią się między Wami problemy. Nie warto niczego ukrywać. Mówienie otwarcie o swoich oczekiwaniach może na początku być trudne ale jest potrzebne. Oczywiście oczekiwania to jedno, a zgoda partnera na fantazje w seksie to drugie. Nigdy nie należy robić niczego, co nie jest akceptowane przez partnera/partnerkę. Może i dla bliskości zdecyduje się na coś, czego nie akceptuje, ale czy prędzej czy później powie nie i wypomni to co było wcześniej. Dlatego wątpliwości trzeba rozwiewać wspólnie, pamiętając, że w seksie koncentracja na sobie to bardzo zły pomysł. Potrzeba jest fantazji w seksie, ale bez wątpienia trzeba też o nim rozmawiać. Mówić o emocjach i fantazjach, nie zapominając jednak, że bliskość to też zaufanie. Kobieta przede wszystkim tego oczekuje, na tym jej zależy. Nic na siłę.

Sex shop. Gadżety pomogą rozpalić namiętność w Waszym związku

Jeśli nie wiecie, jak rozpalić w związku namiętność na nowo, wspólnie odwiedźcie sex shop. Jeżeli nie chcecie lub nie możecie, nic nie stoi na przeszkodzie, by wspólnie odwiedzić sex shop online. Produkty wybierajcie razem. Niech Was nie opuszcza przy tym ogień uczuć, zaufanie ale też poczucie humoru. Odpowiednie gadżety spowodują, że czas spędzony w łóżku może być bardziej ekscytujący i zbliży Was do siebie. A może odkryjecie wspólne seksualne pasje? Wiele osób ukrywa – na przykład – swoje zainteresowane BDSM. Wspólnie wybrane akcesoria BDSM i dużo fantazji w łóżku, wzniosą Was na inny poziom seksu.

Seksualne potrzeby partnerki są istotne. To nie tylko potrzeba poczucia bezpieczeństwa.

Aby rozpalić związek, potrzebne jest spełnianie potrzeb obu stron, również partnerki. Marzy o tym, by mieć grube dildo? To super. Nie bądźcie zazdrośni. Grube dildo pomoże przywrócić namiętność. Partnerka chce, abyście kupili nakładki na penisa? Również nie warto mieć zahamowań. Na takich stronach jak https://www.area69.pl/ wybór nakładek jest spory. Każdy mężczyzna znajdzie takie, które zaakceptuje.

Udany seks to podstawa szczęśliwego związku. Nie można o tym zapominać. Jeśli jest gorszy niż kiedyś, warto popracować nad zmianami. To wyjdzie Wam na plus.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read