Strona głównaKobietySzybkie randki - szansa na poznanie miłości życia?

Szybkie randki – szansa na poznanie miłości życia?

Zdrowa odwzajemniona miłość to źródło niewyobrażalnego szczęścia, a marzy o niej choćby w głębi duszy prawie każdy człowiek na świecie. Dlaczego zatem tak trudno spotkać swoją drugą połowę?

Z pewnością łatwo zauważyć, że w wieku nastoletnim oraz jako młody dorosły o wiele łatwiej się zakochać, gdyż jest znacznie więcej sytuacji, by tę ukochaną osobę poznać. Co jeśli wciąż nie jest to takie proste lub ma się już swoje młodzieńcze czasy za sobą? Z pomocą przychodzą szybkie randki.

Są to spotkania dla singli, odbywające się przeważnie w największych miastach Polski takich jak: Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa, Poznań czy Gdańsk. Na określone spotkanie po wcześniejszym zapisaniu się na stronie MiniRandki.pl przychodzi grupa kilkunastu kobiet i dokładnie taka sama liczba mężczyzn. Kobiety zasiadają przy stolikach, a mężczyźni w ustalonym porządku dosiadają się do nich. Następnie para ma określony czas na rozmowę, przeważnie około 5 minut. Bieg konwersacji leży wtedy tylko w rękach rozmówców. Procedury szybkich randek przeważnie zakładają, że gdy obie osoby z pary zaznaczą przy sobie specjalny znak symbolizujący chęć drugiej randki, organizatorzy przekazują im kontakty do siebie. Spotkanie kończy się gdy kolejno wszystkie panie porozmawiają z każdym mężczyzną.

Tego typu imprezy dla singli mają mnóstwo zalet. I jest to między innymi:

– przede wszystkim główny cel każdego uczestnika, czyli poznanie miłości swojego życia,

– oprócz głębszych uczuć, jest to też świetna okazja na spędzenie miło czasu, a także znalezienia nowych znajomych,

– kolejnym znaczącym plusem jest to, że jeśli rozmówca od początku wywiera złe wrażenie na drugiej osobie, konieczność rozmowy skończy się naturalnie już po kilku minutach.

Jeśli ktoś wciąż nie jest przekonany do tego pomysłu warto poczytać opinie uczestników szybkich randek. Można się zachwycić jak wiele z nich ma bardzo pozytywne odczucia oraz najważniejsze – odnalazło swoją drugą połowę.

Więcej o zaletach szybkiego randkowania dowiesz się ze strony https://minirandki.pl/speed-dating-korzysci/, a o samym speed datingu na stronie https://www.kobieta.pl/artykul/swatka-w-xxi-wieku-speed-dating/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read