Strona głównaErotykaJak się całować z języczkiem?

Jak się całować z języczkiem?

Dla zakochanych w sobie ludzi potrzeba kontaktu fizycznego jest rzeczą naturalną i oczywistą. Są oni spragnieni pocałunku, bliskości i  dotyku drugiej osoby. Zazwyczaj zauważalny jest u nich przyspieszony oddech i rumieniec na twarzy. Długi, przeciągający się kontakt wzrokowy oraz przygryzanie lub oblizywanie warg może być jasnym sygnałem dla partnera, że spragnieni jesteśmy pocałunku. Jak się zachować podczas pocałunku i jak wybrać odpowiednią chwilę, by sprawić przyjemność drugiej osobie? Pamiętać należy o kilku kwestiach.

Francuski pocałunek

Dla wielu z nas pocałunek jest przejawem uczuć i jednocześnie bardzo intymnym doznaniem. Pocałunek z języczkiem zwany jest inaczej pocałunkiem francuskim i charakteryzuje się tym, że jest dłuższy i bardziej namiętny od zwykłego pocałunku np. w policzek. Polega on na stymulowaniu własnym językiem języka, warg i wnętrza ust drugiej osoby. Są to strefy erogenne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Towarzyszyć mu mogą inne czułe gesty, takie jak głaskanie twarzy bądź przytulanie partnera, które dodatkowo potęgują przyjemne doznania wynikające z samego pocałunku. Pocałunek francuski może być zarówno wyznacznikiem uczuć i emocji jak i grą wstępną do seksu.

Jak się całować? Wyjątkowa chwila dla obojga

Aby pocałunek był cudownym przeżyciem dla obu partnerów, powinni oni pamiętać o kilku rzeczach. Na pierwszy plan wysuwają się usta, które u obojga powinny być przyjemne w dotyku, miękkie, zwilżone i zadbane. Nie należy zapominać również o świeżym oddechu. Umyte zęby lub miętowa guma do żucia znacznie mogą poprawić komfort zbliżenia między partnerami. Sposoby te jednak na nic się zdadzą jeśli chwilę wcześniej paliliśmy papierosy lub piliśmy alkohol. W tej sytuacji lepiej odłożyć pocałunek na później, niż ryzykować, że druga strona się zrazi. I ostatnia już kwestia, być może najważniejsza, to znalezienie tej wyjątkowej chwili, w której dość ma do pocałunku. Jest to szczególnie ważne, gdy do zbliżenia między partnerami ma dojść pierwszy raz. Wówczas warto zadbać również o komfort i prywatność w przeżywaniu miłosnych uniesień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read