Strona głównaKobietyDepilacja laserowa - Salony w Warszawie

Depilacja laserowa – Salony w Warszawie

Zastanawiasz się nad depilacją laserową w Warszawie? Przeczytaj poniższy wpis, aby dowiedzieć się o czym należy pamiętać zapisując się na depilację laserową, jakie są jej przeciwwskazania oraz, gdzie wykonać profesjonalny zabieg depilacji laserem w Warszawie.

Depilacja laserowa – podstawowe informacje

Depilacja laserowa jest to wykorzystanie wiązki światła, która następnie przeistacza się w energię cieplną do pozbycia się uciążliwego owłosienia ze skóry. Decydując się na zabieg należy pamiętać, że wytwarzane ciepło dociera do mieszka włosowego i uszkadza włos, który kolejno obumiera. Gabinety polecają wykonanie od czterech do ośmiu zabiegów z zachowaniem odpowiedniego odstępu. Jednak co ważne już po pierwszej wizycie będzie widać pierwsze efekty. Włosy są słabsze, niektóre już obumierają. Efekt najlepiej widać na ciemnych włosach. Najczęściej wybieranymi częściami ciała na depilację laserową są:

  • okolice bikini,
  • twarz,
  • pośladki,
  • uda,
  • ramiona.

Koszt depilacji laserowej w Warszawie jest bardzo różny i zależy od partii ciała, na których dokonuje się zabiegu. Często jednak przy zakupie pakietów można liczyć na specjalne zniżki.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej

Przed zabiegiem należy upewnić się, że nie masz żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Do najczęściej wymienianych bezwzględnych przeciwwskazań zalicza się: chorobę nowotworową, wszczepiony defibrylator lub stymulator serca, implanty wykonane z metalu, cukrzycę, choroby endokrynologiczne, bielactwo, łuszczycę, zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi, nadwrażliwość na światło, tendencje do powstawania przebarwień lub bliznowców, jak również rude, siwe lub blond włosy.

Ten ostatnio powód dotyczy braku melaniny w mieszku włosowym.

Czasowymi przeciwwskazaniami mogą być: ciąża oraz okres karmienia piersią, nadmierna opalenizna, aktywna infekcja skórna, branie leków antydepresyjnych, psychotropowych, sterydów, część zabiegów dermokosmetycznych i chirurgicznych, miesiączka w pierwszych 3 dniach cyklu, niedawno robione zdjęcie rentgenowskie, spożywanie alkoholu (w ciągu 24 godzin przed zabiegiem) oraz epilepsja.

Depilacja laserem w Warszawie

Można powiedzieć, że depilacja laserem warszawa jest bardzo popularna. Należy jednak szukać profesjonalnych gabinetów, które posiadają profesjonalny sprzęt oraz personel. Przykładem tego jest salon Depilacja.pl, który mieści się na warszawskim Mokotowie.

Myślałaś kiedyś o depilacji laserowej, a może masz już jakieś doświadczenie z nią?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read