Strona głównaErotykaJak poderwać dziewczynę? Sprawdzone sposoby

Jak poderwać dziewczynę? Sprawdzone sposoby

Któż z nas nie chciałby mieć z kim iść na spacer do parku, obejrzeć film w kinie, zjeść kolacje rozmawiając o minionym dniu. Zapewne każdy. Tylko jak sprawić, żeby dziewczyna w ogóle na nas spojrzała? To zadaje sobie prawie każdy mężczyzna a my postaramy się doradzić.

Sposób na podryw. Wspólne zainteresowania.

To nie wygląd, a charakter sprawia, że osoby lubią spędzać ze sobą czas. A nasz charakter kształtuje się przez to co robimy, w jakim otoczeniu przebywamy. Wiele osób mówi, że przeciwieństwa się przyciągają, ale nie w tym przypadku. Wspólne zainteresowania to najlepszy temat do rozpoczęcia rozmowy, a od rozmowy przecież wszystko się zaczyna. Widząc siedzącą dziewczynę w parku i czytającą książkę, którą znamy, lub gdy znamy inne książki tego autora nie bójmy się przysiąść i rozpocząć rozmowę. Rozmowa przecież będzie szła bo będziemy rozmawiać o książce którą bardzo dobrze znamy. Słuchanie tej samej muzyki czy oglądanie tego samego gatunku filmowego. Dlatego jeżeli chcemy poderwać dziewczynę to musimy najpierw zadać sobie pytanie co nas interesuje co lubimy robić. Gdy już odpowiemy sobie na to pytanie, wyjdźmy na miasto.

Do kina jeżeli interesują nas filmy, na koncert ulubionego zespołu, lub na siłownię gdy lubimy sport. Gdy będziemy w miejscu gdzie lubimy spędzać czas na pewno natrafimy na dziewczynę, która ma takie same lub podobne zainteresowania do naszych. A tak więc będziemy mieli wspólne tematy do rozmów, które w przyszłości mogą się przemienić w wspólne spędzania czasu robiąc te same rzeczy które nas interesują. Można np. wyjść razem do kina na nasz ulubiony film, czy razem pojeździć na rowerze, albo na basen. Opcji jest wiele i wszystko zależy od naszych zainteresowań.

Jak poderwać dziewczynę? Mówienie komplementów.

Z tą metodą nie możemy przesadzać. Jeżeli zdecydujemy się powiedzieć dziewczynie, która się nam podoba komplement najpierw przemyślmy czy nasze słowa jej nie urażą lub nie zawstydzą. Nigdy nie mówmy komplementów typu: „Ale fajna z Ciebie laska”. To może sprawić, że dziewczyna pomyśli, że jesteśmy prości a nawet chamscy i niekulturalnie gdy używamy takich sformułowań. Nie używajmy też ogólnikowych komplementów takich jak „ładnie wyglądasz”. Jeżeli chcemy zwiększyć swoje szanse na poderwanie dziewczyny powiedzmy jej: „masz bardzo ładne niebieskie oczy”, albo „ładnie wyglądasz w rozpuszczonych włosach” albo „ta bluzka bardzo pasuje do Twoich oczu”. Taki komplement podkreśli, że naprawdę przyglądamy się dziewczynie i jesteśmy nią zauroczeni, a nie tylko rzucimy ogólnikowy komplement. I nigdy nie przesadzajmy z ilością komplementów bo to może tylko wystraszyć dziewczynę.

Jak poderwać dziewczynę? Małe prezenciki.

  Małe prezenty takie jak róża czy tulipan, a może bransoletka lub naszyjnik może podkreślić, że zależy nam na dziewczynie. Przy okazji dnia kobiet albo walentynek, urodzin i imienin możemy wręczyć podarek. Ten sposób stosujmy jednak tylko do dziewczyn, które znamy. Nie wręczajmy prezentu lub kwiatka dziewczynie której nie znamy, bo ją tylko wystraszymy. Ten patent stosujmy na naszych dobrych koleżankach, gdy chcemy żeby był kimś więcej niż koleżankami.

1 KOMENTARZ

  1. Niestety wielu facetów przesadza z komplementami, przez co tylko zniechęcają do siebie kobietę. We wszystkim trzeba zachować umiar.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read