Strona głównaModaMarki odzieży sportowej, które warto znać

Marki odzieży sportowej, które warto znać

Zarówno na światowym, jak i naszym rodzimym rynku modowym jest szeroka reprezentacja marek sportowych. Mając tak duży wybór, czasem trudno jest się rozeznać, która marka będzie naprawdę dobra i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Jednak te pięć marek, przedstawione poniżej, to solidna reprezentacja. W tych ciuchach odnajdą się zarówno zawodowi sportowcy, jak entuzjaści uprawiający sport hobbystycznie.

4F

Na pierwszy ogień coś z naszego rynku, czyli polska marka, która osiągnęła ogromny sukces. Założona nie tak dawno, bo w 2007 roku marka, która produkuje odzież jak i akcesoria sportowe. Od samego początku marka, jest bardzo mocno związana ze sportami zawodowymi, już w 2007 rozpoczęli współpracę z Polskim Związkiem Narciarskim. Od tego czasu podjęli również współpracę z Polskim Komitetem Olimpijskim czy też Związkiem Piłki Ręcznej. Dostarczając odzież zawodowym sportowcom, 4F nie zapomniało również o bardziej amatorskich sportowcach. Dostępne w całej Polsce ubrania, zaopatrują sportowców hobbystycznych najróżniejszych dyscyplin. Od specjalistycznych ubrań do biegania, po odzież narciarską. Każdy początkujący i bardziej zaawansowany sportowiec, znajdzie tu coś dla siebie.

Nike

Nike czyli ponadczasowa klasyka – amerykańska marka sportowa, która przeszła również do mody codziennej. Założona w 1964 roku w Washington Country, zyskała popularność na całym świecie. Początkowo marka Nike zaistniała głównie dzięki butom. Po raz pierwszy zaprezentowali na rynku obuwie z systemem powietrznym, czyli znane wszystkim Nike Air Max. W swojej ofercie Nike ma szeroki wybór, wyspecjalizowanego obuwia sportowego pod wiele dyscyplin. Ich buty chętnie używane są na przykład przez koszykarzy oraz biegaczy. Obecnie Nike, oferuje również profesjonalną odzież sportową, od koszulek przez legginsy i spodenki po specjalistyczne dodatki sportowe. To marka, która sprawdzi się zarówno dla profesjonalisty jak i osób, które dopiero zaczynają przygodę ze sportem.

Pit Bull West Coast

Pit Bull West Coast to kolejna marka sportowa, która osiągnęła ogromny sukces. Na polskim rynku duży wybór odzieży Pit Bull West Coast oferuje sklep Preorder. Marka Pit Bull powstała w Niemczech, w 1989 roku marka przeszła nieco burzliwą drogę, kiedy jej pierwotni założyciele rozeszli się w swoje strony. Jeden z nich przeprowadził się do Los Angeles, gdzie zaczął działać właśnie pod nazwą Pit Bull West Coast. W Polsce marka ta pojawiła się w II połowie lat 90. i od tamtej pory cieszy się coraz większą popularnością. Od 2008 roku Polska stała się również jedynym, licencjonowanym producentem i dystrybutorem marki na cały świat. Początkowo modna głównie w chuligańskim świecie marka, dziś jest postrzegana jako jeden z najbardziej profesjonalnych producentów odzieży sportowej. Pit Bull West Coast produkuje odzież sportową głównie pod profesjonalne sporty walki, takie jak MMA czy Brazylijskie jiu-jitsu. Mimo to, nie tylko fighterzy chodzą w ubraniach Pit Bull West Coast – marka w swojej ofercie ma również ubrania bardziej codzienne, jednak z zachowaniem sportowego i wygodnego stylu. Odzież prezentowaną przez Pit Bull West Coast, znajdziemy przede wszystkim w sklepach internetowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read