Strona głównaLifestyleZimowa metamorfoza

Zimowa metamorfoza

Zima to czas, kiedy wiele pań decyduje się na metamorfozę. Odmieniony wygląd poprawia często nastrój, szczególnie gdy za oknem jest ciemno i mroźnie. Bardzo modne w tym okresie są brązy. Ciekawym odcieniem jest np. ten oferowany od Granier – ciemna czekolada. Ale włosy to przecież nie tylko kolor!

Kobiety lubią zmieniać swój wygląd. – najczęściej robią to latem i zimą. Okazuje się, że wielu paniom takie zmiany poprawiają nastrój, dodają energii do działania czy pewności siebie. Co ciekawe, obserwując otoczenie, można zauważyć, że letnią porą większą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju blondy. Z kolei gdy robi się zimniej, kobiety często decydują się na ciemniejsze odcienie, takie jak np. Garnier ciemna czekolada. Od czego to zależy? Nie wiadomo.

Komu pasują ciemne odcienie?

Ciemne odcienie, jeśli są odpowiednio dobrane – zawsze będą trendy. Lśniące, zadbane włosy w tym kolorze prezentują się po prostu pięknie. Wiele kobiet docenia też brązy, bowiem łatwiej jest je pielęgnować w porównaniu z blondami (które często tracą intensywny odcień, a co gorsza – żółkną). Brązowy kolor jest bardzo uniwersalny, niemalże każda kobieta wygląda w nim atrakcyjnie. Odcień ten może świetnie podkreślić kolor oczu czy rysy twarzy. Dzięki niemu cera może wyglądać bardziej wyraziście, promiennie i zdrowo. W brązie najlepiej jest jednak paniom o typie urody lato i zima, czyli mającymi chłodny, lekko różowy kolor skóry. Te panie, jeśli wybiorą kolor Garnier ciemna czekolada z pewnością będą wyglądać nieziemsko, a zarazem dość naturalnie.

Ważna jest dobra farba do włosów

Włosy w żadnym odcieniu nie będą prezentowały się dobrze, jeśli kolor będzie nierówny, a kosmyki zniszczone, suche, pozbawione blasku. Dlatego bardzo ważny jest odpowiedni dobór farby. Dobrej jakości specyfiki (jak chociażby wspomniana już Garnier ciemna czekolada) są wzbogacone o dodatkowe składniki, które poprawią kondycję włosów i zagwarantują późniejszy efekt „wow”. Przykładowo seria kosmetyków do koloryzacji Color Naturals Creme, która oferuje wiele pięknych, intensywnych brązów, zawiera formułę z trzema olejkami – z oliwek, awokado i shea, co zapewnia odżywienie włosów podczas farbowania. Dzięki takim formułom kosmyki są później zauważalnie odżywione, sprężyste i lepiej się układają. Wówczas nawet nieład na głowie wygląda dobrze i można uznać go za „artystyczny”. Wybierając farbę, trzeba także zwracać uwagę na to, by pokrywała siwe włosy i gwarantowała równy, perfekcyjny odcień.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read