Strona głównaMotoWydarzenia w ramach Honda Speed&Challenge

Wydarzenia w ramach Honda Speed&Challenge

Czym jest Honda Speed&Challenge i jak przebiega?

Na rynku motoryzacyjnym wiele dzieje się przez cały rok. Organizowane są wyścigi i rajdy różnej klasy, a także mistrzostwa świata czy mistrzostwa Europy. Odbywają się wydarzenia rekreacyjne i profesjonalne dla miłośników czterech lub dwóch kółek. Ci ostatni powinni zwrócić uwagę na imprezy z cyklu Honda Speed&Challenge. Co to za eventy?

Czym jest cykl imprez Honda Speed&Challenge?

Honda, jedna z najbardziej cenionych marek, jeśli chodzi o motocykle, przygotowała nowy cykl imprez. Jest on adresowany do entuzjastów motocykli i skuterów Honda. Realizowane pod hasłem Honda Speed&Challenge eventy pozwolą na odkrycie wszystkich zalet jazdy motorami tej marki.

Uczestnicy tego wydarzenia wezmą udział w rywalizacji w poszczególnych klasach i zespołach. Osobną klasyfikację przewidziano dla kierowców Hondy. Warto odwiedzić salon motocyklowy Honda i zorientować się, z jaką maszyną można przystąpić do zawodów. W rywalizacji mogą brać udział zarówno początkujący, jak i doświadczeni kierowcy. Warunkiem jest posiadanie motocyklu marki Honda, szczególnie z linii Super Sport. Wyścigi odbywają się w ramach cyklu imprez motoRRaid. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymują pamiątkowe puchary, natomiast kierowcy z pierwszej dziesiątki – także punkty, które po zsumowaniu przesądzą, kto wygra cały cykl imprez w 2019 roku.

Gdzie rozgrywane są wyścigi?

Pierwsza impreza Honda Speed&Challenge odbyła się 25 czerwca 2019 roku na torze zagranicznym Slovakiaring na Słowacji. Kolejne będą mieć miejsce w Czechach i na Słowacji w terminach:

  • 30.07.2019 Most (Czechy),
  • 13.08.2019 Slovakiaring (Słowacja),
  • 19.09.2019 Brno RC (Czechy).

Nawet jeśli nie jeździsz na motorze albo nie masz Hondy, ale jesteś entuzjastą tej marki – wybierz się na jedno z wydarzeń z cyklu Honda Speed&Challenge. To niepowtarzalna okazja do tego, abyś zobaczył, jaką ofertę ma salon motocyklowy Honda. Obejrzysz z bliska nowe modele Honda z 2019 roku, a nawet dostaniesz możliwość przetestowania niektórych z nich. To ogromna gratka dla tych, którzy zawsze chcieli zobaczyć motory legendarnej marki, producenta wielu kultowych maszyn na dwóch kółkach.

https://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read