Strona głównaZdrowieDla kogo przeznaczony jest catering dietetyczny?

Dla kogo przeznaczony jest catering dietetyczny?

Stosujemy w swoim życiu kilkadziesiąt diet, które są bardziej lub mniej skuteczne. Jedzenie z pudełek nie powinniśmy traktować jednak jak kolejnej diety, a raczej sposób odżywiania. To posiłki nie tylko dla osób, które chcą schudnąć, ale też dla tych, którzy chcą się zdrowo odżywiać.

Jaką dietę wybrać?

Dla osób, które chcą schudnąć, dietetycy dobiorą odpowiednią ilość kalorii. Dla osób zmagających się z różnymi alergiami, czy chorobami również produkty będą odpowiednio dobrane. Czy to osoba jedząca potrawy bezglutenowe, czy wegetarianin, każdy będzie usatysfakcjonowany.
Jedzenie w pudełkach sprawdzi się dla każdego, a my nie będziemy musieli codziennie myśleć o przygotowywaniu posiłków. Każde danie ma podaną ilość kalorii i składniki odżywcze, które zawiera. Całe rodziny w ciągu tygodnia korzystają z takiej formy posiłków, a gotowaniem zajmują się w weekendy.

Ile kosztuje dieta pudełkowa?

Zazwyczaj jest pięć posiłków, które są dostarczane każdego dnia pod nasze drzwi. Koszt zależy od tego, jaką dietę wybierzemy. Jeżeli będziemy chcieli się żywić doskonałej jakości mięsem, czy kawiorem, to na pewno cena będzie większa.
Przeciętne diety, to koszt 40-80 zł dziennie. Standardowa dieta niskokaloryczna to koszt ok. 200 zł za pięć dni. Najdroższe są diety specjalistyczne, dobrane indywidualnie do osoby z wyjątkowymi preferencjami. Często firmy obniżają ceny, gdy zamówi się jedzenie na kilka miesięcy lub dla wielu osób.

Co zyskujemy, zamawiając dietę do domu?

Dieta z dowozem jest bardzo praktycznym rozwiązaniem dla osób, które są zapracowane. Nie zapominajmy, że planowanie, zrobienie zakupów, gotowanie, posiłków dla całej rodziny, to wymaga czasu. Zakupy również kosztują, jak i gaz czy prąd zużyty do przyrządzania posiłków, koszty naszej pracy już nikt nie liczy.
Często każdy jada inną kolację, czy obiad w związku z alergią, czy upodobaniami. Trudno dla wszystkich gotować oddzielne posiłki, jednak dieta pudełkowa nam w tym na pewno pomoże. Przychodząc zmęczeni do domu, nie musimy się martwić gotowaniem, gdyż każdy ma swój ulubiony posiłek. Możemy wtedy ten czas spożytkować na hobby, czy odpoczynek.
Najlepiej wybrać firmę z doświadczeniem i dobrą opinią na rynku. Nie dajmy się nabrać na najniższe ceny, gdyż jakość produktów może być słaba. Kierujmy się rozsądkiem i dewizą, że „jestem tym, co jem”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read