Strona głównaTechNowe mieszkanie? Indesit pomoże Ci wyposażyć kuchnię i łazienkę!

Nowe mieszkanie? Indesit pomoże Ci wyposażyć kuchnię i łazienkę!

Jednym z największych problemów dotyczących wyposażenia nowego mieszkania lub domu jest dobór sprzętu AGD. Niby można zabrać ze sobą wysłużoną, ale działającą, lodówkę z charakterystyczną śnieżynką na obudowie. Jednak warto zrobić krok w kierunku przyszłości i poznać rozwiązania dostępne w najnowszy sprzęt AGD. Jeżeli szukasz produktów podnoszących komfort życia, to sprawdź rozwiązania oferowane przez Indesit.

Potrzebna Ci pralka? Indesit ma w swojej ofercie ciekawe rozwiązania

Kiedy kupujemy nowe mieszkanie, to zazwyczaj wyposażamy je stopniowo. Najpierw oczywiście inwestujemy w najbardziej potrzebne sprzęty. I o ile da się przeżyć bez nowoczesnego piekarnika czy najnowszego blendera, to bez pralki to trudna sztuka. W końcu każdy z nas chce chodzić do pracy w czystych, pachnących świeżością ubraniach. Jeżeli potrzebujesz kupić nową pralkę, sprawdź model Indesit BTWD 610531.

W modelu tym dostępna jest funkcja opóźnienia startu prania. W ten sposób jeśli nastawisz program przed pracą, to wirowanie zakończy się chwilę po Twoim wejściu do domu. Ponadto nowatorskie rozwiązanie DrumUp tak ustawi bęben, byś po otwarciu pralki mógł od razu wyciągnąć z niej rzeczy zamiast szukać klapy. Z kolei klasa energetyczna A+++ pozwoli zadbać również o wysokość Twoich rachunków.

To oczywiście nie wszystko. Pralki Indesit często wyposażone są w funkcje, których głównym celem jest zadbanie o tkaniny. Specjalne programy do czyszczenia materiałów syntetycznych, bawełny czy do ubrań delikatnych pomogą Ci lepiej zatroszczyć się o Twoje ulubione ubrania. W niektórych modelach znajdziesz nawet funkcję prania w 20°C, przeznaczoną do prania ubrań, które należy prać ręcznie.

Lodówka? Indesit pomoże zachować świeżość potraw na dłużej

Sercem każdego domu jest kuchnia. Z kolei centrum kuchni – lodówka. To wokół niej koncentruje się życie rodzinne, szczególnie w trakcie wspólnie przygotowywanych i spożywanych posiłków. Odpowiednio dobrana, pozwoli Ci na wygodne przechowywanie ulubionych potraw i rzadsze wyjazdy do sklepów. Dlatego warto poświęcić nieco więcej czasu i wybrać taką lodówkę, by spełniała Twoje oczekiwania i potrzeby. Propozycje sprzętów od tego producenta znajdziesz na https://www.neo24.pl/indesitsklep.html. Sprawdź na przykład dwudrzwiową lodówkę Indesit LR8S2WB, która oferuje szereg wygodnych dla dużej rodziny.

Ta mierząca 180 cm wysokości chłodziarko-zamrażarka zapewni Ci ponad 228 litrów pojemności samej lodówki i kolejne 111 litrów zamrażalnika. Dodatkowo producent zainstalował w niej szereg funkcji, które mają sprawić, by była trwała i wygodna w użyciu. Dzięki składanym półkom łatwiej dostaniesz się do przechowywanego jedzenia, a funkcja Less Frost spowoduje, że lód w zamrażalniku pojawi się tylko na ściankach, a nie na produktach spożywczych. Do tego prościej będzie go usunąć.

Producent tego sprzętu zadbał ponadto o energooszczędność i wytrzymałość części wykorzystanych przy produkcji. W ten sposób ta lodówka należy do klasy energetycznej A++, co pozwoli Ci znacząco oszczędzić na rachunkach za prąd. Z kolei kompresor, część odpowiadająca za działanie całego urządzenia, został objęty bezpłatną pięcioletnią gwarancją producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read