Strona głównaLifestyleModne atrakcje na wieczór kawalerski

Modne atrakcje na wieczór kawalerski

W obecnych czasach nikt nie wyobraża sobie ślubu bez wyjątkowego wieczoru kawalerskiego. Mocno zakrapiane imprezy w domu lub w barze szybko odchodzą do lamusa na rzecz eventów, które na długo zapadają w pamięć. Organizatorzy imprez tego typu nie ograniczają swojej wyobraźni, bowiem ten szczególny wieczór powinien zdecydowanie różnić się od innych spotkań w tym samym bliskim gronie przyjaciół i znajomych. Jakie atrakcje cieszą się zatem największą popularnością?

Imprezy outdoorowe

Wraz z początkiem wiosny startuje również sezon na imprezy outdoorowe zaplanowane w ramach wieczoru kawalerskiego. Popularny jest przede wszystkim paintball, który łączy dobrą zabawę na świeżym powietrzu ze zdrową, motywującą rywalizacją. Odważniejsi decydują się również na bardziej ekstremalne rozrywki, takie jak jazda samochodem terenowym po dzikich, wymagających terenach, lekcje nurkowania czy też skoki ze spadochronem. W przypadku spokojniejszych kawalerów stawia się raczej na wyjazdy do lasu, bądź nad jezioro. Nowością jest jednak porywanie przyszłego pana młodego na wieczór kawalerski, o którym ten nie ma pojęcia. Takie rozwiązania pozwalają uniknąć sprzeciwu ze strony panów, którzy unikają wszelkiego typu imprez czy wyjazdów.

Spełnienie marzeń

Doskonałym pomysłem na uczczenie ostatnich dni kawalerskiego życia coraz częściej okazuje się prezent, który stanowi spełnienie największych i najbardziej skrytych marzeń przyszłego pana młodego. Są to przede wszystkim mecze ukochanej drużyny sportowej czy koncerty ulubionego zespołu. Dużą popularnością cieszą się także przejażdżki ekskluzywnymi sportowymi autami czy loty balonem. Atrakcja zależy jednak tylko i wyłącznie od charakteru bohatera wieczoru kawalerskiego i jego marzenia, którego nie miał czasu lub możliwości spełnić. Dzięki „zrzutce” kolegów bariera finansowa przestaje być blokadą na drodze ku spełnieniu wszelkich zachcianek.

Klasycznie i ponadczasowo

Wieczory kawalerskie w klubie czy barze to tradycyjne rozwiązanie, które nadal znajduje wielu zwolenników i jest dostępne niezależnie od pory roku. Współcześnie nie stawiamy jednak nacisku na duże ilości mocnego alkoholu. Podczas organizacji imprez tego typu dąży się bowiem do bardziej stylowych atrakcji. Dobrym przykładem eleganckiej wersji przedślubnego wypadu do baru jest wizyta w eleganckim klubie ze striptizem typu New Orleans w Warszawie. Obiekt jest lokalem utrzymanym na bardzo wysokim europejskim poziomie. Poza najwyższej klasy striptizem oferuje również doskonałe drinki i wyśmienite pozycje w menu dostępnym w nocnej restauracji. Taki wieczór kawalerski to wybór prawdziwych dżentelmenów i z pewnością nie sprawi przykrości przyszłej pannie młodej.

Zaplanowanie udanego wieczoru kawalerskiego to duże wyzwanie. Organizatorzy muszą znaleźć sposób, aby pogodzić pomysły na niezapomniane atrakcje z zasadami głównego bohatera pamiętając, że przyszły pan młody nie może pozwolić sobie na wszystko. Modne sposoby na spędzenie wieczoru kawalerskiego stanowią zatem idealny kompromis pomiędzy kulturalną zabawą a ekstremalnymi doznaniami.

Więcej informacji na stronie New Orleans.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read