Strona głównaLifestyleNowoczesne sposoby na walkę z uzależnieniami

Nowoczesne sposoby na walkę z uzależnieniami

Problem z alkoholem, narkotykami, hazardem, lekami oraz walka z depresją to coraz powszechniejsze tematy w naszym kraju, oraz na całym świecie. Wyjście ze szpon nałogu jest bardzo trudne, najczęściej wymaga specjalistycznej pomocy. Osoba uzależniona musi najpierw sama przed sobą przyznać, że ma problem. Przejmij kontrolę nad własnym życiem. Nie czekaj, aż będzie za późno.

Ośrodek leczenia uzależnień Warszawa

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień WakeUp prowadzi profesjonalne leczenie osób uzależnionych od alkoholu, narkomanii, lekomanii, hazardu oraz osób zmagających się z depresją. Nasz ośrodek znajduje się w Raszynie. Jest to podwarszawska miejscowość w województwie mazowieckim w powiecie pruszkowskim. Przebywając w naszym ośrodku z dala od zgiełku hałaśliwego miasta, otaczając się świeżym powietrzem, masz możliwość na wyciszenie się i spokojne przejście przez trudną drogę terapii. Pomagamy osobom uzależnionym z całej Polski. U nas możesz poczuć się komfortowo i bezpiecznie. Zapewniamy pełną anonimowość, nie udostępniamy żadnych informacji o naszych pacjentach osobom z zewnątrz.

Decydując się na prywatny ośrodek leczenia uzależnień WakeUp, zyskujesz gwarancję otrzymania profesjonalnej pomocy z zachowaniem najwyższych standardów. Współpracujemy z wykwalifikowanym zespołem pielęgniarek i lekarzy, którzy z zaangażowaniem indywidualnie podchodzą do swoich pacjentów. Ośrodek zajmuje się leczeniem alkoholizmu w Warszawie. Swoje terapie zaczynają od zrozumienia problemu osoby badanej i na tej podstawie decydują jaką metodę leczenia dobrać do pacjenta. Podczas 6-tygodniowego pobytu w naszej placówce dowiesz się jak radzić sobie z problemami życia codziennego wolnego od wszelkich nałogów. Prowadzimy terapie indywidualne oraz grupowe, na których rozpatrywane są szczegółowe tematy dotyczące zagadnienia przewodniego. Przebywając w ośrodku, nauczysz się jak mierzyć się z nałogiem i nawrotami, ale również jak radzić sobie z emocjami i reakcjami. Koncentrując się także na przyszłości naszych pacjentów, prowadzimy terapie pogłębioną, gdzie prowadzimy zajęcia w kierunku usamodzielnienia się w życiu wolnym od nałogów, wprowadzania zmian i ich utrwalaniu. Pamiętając również o najbliższych, prowadzimy zajęcia edukacyjne dla rodzin rekonwalescentów w celu poszerzenia ich wiedzy na temat uzależnień i współuzależnień.

Zapewniając jak największą wygodę naszych pacjentów, posiadamy nowoczesne pokoje 1,2 oraz 3-osobowe, posiadające aneks kuchenny i prywatną łazienkę. Do dyspozycji oddajemy także 3 sale do zajęć terapeutycznych, pokój pielęgniarski oraz pomieszczenie do wspólnego spędzania czasu. Dbając o sprawność ruchową naszych pacjentów, posiadamy salę do jogi i ćwiczeń oraz prowadzimy zajęcia sportowe, na których pobudzamy i wzmacniamy aktywność fizyczną.

Leczenie alkoholizmu Warszawa

Problem z alkoholem, narkotykami, hazardem, lekami oraz walka z depresją to coraz powszechniejsze tematy w naszym kraju, oraz na całym świecie, dlatego stworzyliśmy nasz ośrodek, chcąc nieść pomoc osobom zmagającym się z uzależnieniami. Wyjście ze szpon nałogu jest bardzo trudne, najczęściej wymaga specjalistycznej pomocy. Osoba uzależniona musi najpierw sama przed sobą przyznać, że ma problem. Przejmij kontrolę nad własnym życiem. Nie czekaj, aż będzie za późno. Zgłoś się do WakeUp i uzyskaj profesjonalną pomoc od specjalistów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read