Strona głównaBiznesWirtualne biuro Warszawa – jak takie rozwiązanie może pomóc w prowadzeniu działalności...

Wirtualne biuro Warszawa – jak takie rozwiązanie może pomóc w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Wirtualna biura zyskują coraz większą popularność na polskim rynku, szczególnie wśród przedsiębiorców szukających alternatywy dla stacjonarnej siedziby swojej firmy. Ich największą zaletą jest oszczędność pieniędzy. Firmę można prowadzić we własnym domu bez dodawania adresu zamieszkania. W wizytówce widnieją bowiem dane lokalizacyjne wynajętego biura. Istnieje wiele firm oferujących takie rozwiązania osobom z własną działalnością gospodarczą. W Warszawie jest to VLS System, udostępniający wirtualne biura na ulicy Złotej, Mazowieckiej oraz Alejach Jerozolimskich.

Wirtualne biuro w Warszawie – dlaczego warto wynająć je w celach firmowych?

Prowadzenie własnej firmy wiążę się z wieloma wydatkami obejmującymi m.in. zakup niezbędnego sprzętu, opłacenie pracowników, czy też rachunki za media. Comiesięczne koszty generuje ponadto wynajem stacjonarnego biura, co w przypadku dużych miast znacząco obciąża dostępny budżet. To właśnie dlatego tak wielu przedsiębiorców szuka nietypowych rozwiązań, które pozwolą im na zaoszczędzenie pieniędzy i wykorzystanie ich w obszarach wpływających na efektywność realizowanych zadań. VLS System wychodząc naprzeciw problemom osób prowadządzych własną działalność gospodarczą, postanowiło stworzyć ofertę biur wirtualnych zlokalizowanych w Warszawie. Jeśli właściciel firmy zdecyduje się na wykupienie odpowiedniego abonamentu, może on wpisać adres wynajętego lokalu do KRS bądź CEiDG bez konieczności przebywania w nim. Przedsiębiorca nie musi przy tym martwić się o listy, faktury, paczki itp. dostarczane do wirtualny adres firmy. Za obsługę korespondencji odpowiada bowiem współpracownik VLS System, który wysyła odpowiednie powiadomienia wynajmującemu smsem lub mailem.

Wirtualne biuro Warszawa – szeroki zakres usług w atrakcyjnej cenie

Zakres dostępnych opcji kryjących się za usługą wirtualnego biura może być bardzo szeroki, w zależności od oferty i możliwości finansowanych zainteresowanego tym rozwiązaniem. VLS System będący właścicielem wirtualnych biur na Złotej, Mazowieckiej i Alejach Jerozolimskich, jest w stanie podpisać ze swoimi klientami długoletnie umowy, co zapewnia stałość zapisów w KRS oraz CEiDG. To komfortowe rozwiązanie, redukujące szereg formalności i załatwiania spraw administracyjnych, które dla wielu przedsiębiorców są uciążliwe. Dużą wygodą dla osób, które zdecydują się na wynajem biura wirtualnego Warszawa Śródmieście, jest dostępność kilkuosobowej sali konferencyjnej. Bez problemu można w niej prowadzić narady z pracownikami, rozmowy biznesowe z kontrahentami itp.

Wirtualne biura w centrum Warszawy dostępne są w kilku pakietach. Podstawowy abonament to jedyne 59 zł za miesiąc wynajmu. Obejmuje on rejestrację firmy pod adresem virtual office, obsługę przesyłek pocztowych oraz mailowe powiadomieniach o awizach.

Nieco droższy abonament w wysokości 70 zł netto miesięcznie obejmuje wszystkie opisane wcześniej usługi. Różnica dotyczy jedynie obsługi korespondencji. W tym pakiecie dostępne są powiadomienia od osoby przebywającej w wirtualnym biurze, wysyłane są zarówno mailem, jak i telefonicznie.

Dysponując większymi środkami pieniężnymi, można zdecydować się na wygodny pakiet, gwarantujący skanowanie poczty, zarówno listów sądowych, jak i poleconych Poczty Polskiej. Jest on niewiele droższy od pakietów podstawowych, a z pewnością daje on większą swobodę prowadzenia firmy we własnym domu. W ramach pakietu wirtualnego biur listy są skanowane, a następnie przesyłane za pośrednictwem maila na adres właściciela abonamentu.

Najdroższa usługa VLS System to wydatek 129 zł. Abonament gwarantuje dostępność sali biznesowej, wpis do KRS lub CEiDG oraz optymalną obsługę, w tym skany korespondencji.

Wirtualne biura Warszawa Centrum – prestiżowy adres bez przepłacania za wynajem

Wszystkie biura VLS System znajdują się w samym centrum Warszawy. Śródmieście jest dzielnicą dobrze skomunikowaną, a jej zabudowa stanowi połączenie nowoczesności oraz PRL-owskiej prostoty. Najbardziej rozpoznawalny obiekt centrum Warszawy stanowi Pałac Kultury i Nauki.

Wirtualne biuro na Złotej to część zabytkowej, wybudowanej przed wojną kamienicy. Znajduje się ona niedaleko PKiN, będąc siedzibą wielu firm, stowarzyszeń i fundacji.

Kolejna z proponowanych przez VLS System lokalizacji to Aleje Jerozolimskie, rozciągające się od Mostu Poniatowskiego aż do Pruszkowa. Lokal znajduje się w charakterystycznej żółtej kamienicy położonej naprzeciw Varso Tower.

Ostanie warszawskie biuro wirtualne również stanowi część klimatycznej kamienicy. Lokal na ulicy Mazowieckiej znajduje się w pobliżu siedziby Narodowego Banku Polskiego i Telewizji Polskiej.

Świetne położenie wirtualnego biura jest niezwykle ważne nie tylko ze względów praktycznych. Obiekt położony w prestiżowej lokalizacji stanowi też świetną wizytówkę firmy przy rozmowach z klientami i inwestorami. Prowadząc negocjacje z partnerami biznesowymi w odpowiednio wyposażonej sali w samym centrum Warszawy zdecydowanie łatwiej jest nawiązać owocną współpracę.

VLS System to profesjonalna firma, która potrafi odpowiedzieć na współczesne potrzeby właścicieli firm i zaoferować im rozwiązania znacząco obniżające comiesięczne koszty obsługi biurowej. Kilkuwariantowa oferta gwarantuje wybór opcji odpowiadającej wymaganiom i preferencjom konkretnego klienta. Wirtualne biuro w warszawskim Śródmieściu to świetna inwestycja, którą powinien rozważyć każdy właściciel firmy. Szczegóły na temat tego, jakie jeszcze korzyści wirtualny adres zapewnia przedsiębiorcom można znaleźć na stronie biurowirtualnewarszawa.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read