Strona głównaBiznesCo jest potrzebne firmie? Wybierz najlepszy program magazynowy

Co jest potrzebne firmie? Wybierz najlepszy program magazynowy

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą, która wymusza na nich posiadanie odpowiedniego zaplecza magazynowego powinni zdecydować się na właściwy program magazynowy. Rozwiązania są różne. Najlepsze narzędzie to takie, które połączy magazyn z wystawianiem faktur. Warto wybierać rozwiązane znane, polecane przez użytkowników, które są bezpieczne i niezawodne. Takim programem jest chociażby program do wystawiania faktur Faktura Small Business Handel.

Czego mogę się spodziewać po dobrym programie magazynowym?

Dobry program do wystawiania faktur z magazynem przede wszystkim cechuje prostota jego obsługi. Aplikacja powinna być przejrzysta i zrozumiała dla każdego odbiorcy począwszy od szefa po pracownika działu magazynowego. Dobre rozwiązanie to takie, które przyniesie korzyści finansowe, zaoszczędzi czas i pozwoli bez trudu wysyłać kontrahentom potrzebne dokumenty. Program magazynowy Faktura Small Business Handel to narzędzie dedykowane użytkownikom chcącym szybko generować podstawowe rodzaje dokumentów magazynowych oraz np. faktury korekty, PROforma, faktury VAT marża, refaktury, WDT, końcowe, zaliczkowe czy chociażby zwykłe paragony fiskalne. Program fakturujący z magazynem powinien zawierać moduł służący tworzeniu kartoteki towarów, klientów, zamówień, ofert czy cenników. Program FSBH posiada te opcje. Użytkownik ma możliwość tworzenie również kompletów produktów. Takie rozwiązanie powoduje ściągniecie potrzebnych do utworzenia kompletu produktów z magazynu pojedynczo, natomiast na fakturze widoczna jest jedna zbiorcza pozycja.

Czy program magazynowy można połączyć z programem do faktur?

Oczywiście, że tak. Funkcjonalność, użyteczność i uniwersalność to podstawowe cechy, którymi powinno odznaczać się dobre narzędzie do prowadzenia własnego biznesu. Fakturowanie powinno być proste. FSBH to program o przyjemnym interfejsie, w którym generowanie faktur jest możliwe nie tylko w polskiej walucie. Użytkownik może wystawiać faktury w różnych językach i zagranicznych walutach. Dodatkowo istnieje możliwość szybkiego wydruku seryjnego faktur bądź wysłanie dokumentów e-mailem do klienta. Ważna jest również bieżąca aktualizacja i dostosowywanie do zmieniających się przepisów. Wystawienia faktur z programem Faktura Small Business Handel jest zgodne z obowiązującymi przepisami. Użytkownik ponadto może liczyć na bezpłatne aktualizacje, a więc wprowadzane ulepszenia, dzięki czemu jest na bieżąco z proponowanymi udogodnieniami.

Program do faktur Faktura Small Business Handel to sprawdzone i pewne rozwiązanie. Świadczy o tym zadowolenie i rosnąca liczba jego użytkowników. Warto dołączyć do grona osób korzystających ze zrozumiałego i w pełni funkcjonalnego rozwiązania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read