Strona głównaGamingNowy wymiar treningu z Oculus Rift

Nowy wymiar treningu z Oculus Rift

Znajdź swoje miejsce w grze Realizacja pasji w wirtualnej rzeczywistości stała się możliwa. Oculus Rift przełamał kolejne technologiczne bariery, proponując graczom nowy wymiar treningu. Wejdź do świata gier i znajdź aktywność, która w realnym świecie odbije się eksplozją endorfin. Wynajem lub zakup urządzenia to coś więcej niż kreatywna rozrywka. Jakie gry wybrać, żeby wykorzystać wszystkie możliwości gogli VR?

Znajdź swoje miejsce w grze

Gogle VR, wyświetlające lub wytwarzające obraz, to przepustka do świata gier. Poruszając się po realnym pomieszczeniu, możesz doświadczać wirtualnej rzeczywistości wszystkimi zmysłami. Dzięki możliwości wynajmu gogli VR w Plenti zwielokrotnisz doznania, odkryjesz nowy wymiar domowego kina i aktywnie wejdziesz w rozgrywkę. Jeśli dodatkowo zdecydujesz się na gry rytmiczne, być może odkryjesz alternatywę dla dotychczas podejmowanej aktywności.

Gry, które podniosą Cię z kanapy

Pomysł na regularny trening i okazjonalną rozrywkę w gronie przyjaciół. W grę rytmiczną wejdziesz, korzystając z możliwości systemu do odbioru wirtualnej rzeczywistości. Jakie tytuły warto sprawdzić?

1. Beat Saber to wirtualna, neonowa rzeczywistość, w którą masz okazję wejść, dzięki goglom VR. Poruszając się w rzeczywistym pomieszczeniu, za pomocą pary szabel w kontrastowych kolorach, będziesz ciął neonowe sześciany, reprezentujące muzyczne rytmy. Wchodząc w wirtualny świat, poczujesz misję całym sobą. Ruchy ciała do złudzenia będą przypominały taniec, a rozgrywka zamieni się w trening poprawiający sylwetkę i samopoczucie.

2. OhShape to mniej tańca i zdecydowanie więcej kontrolowanych ruchów całego ciała. Wchodząc w rzeczywistość gry, musisz ustawiać się w taki sposób, żeby zmieścić się w otwór w nadciągającej ścianie. W tej rozgrywce pracują wszystkie mięśnie. Dodatkowo doskonalisz koordynację ruchową i uczysz się realnie oceniać sytuację.

3. Pistol Whip, czyli połączenie tańca i… klasycznej strzelanki. Oculus Rift pozwoli Ci wejść w pozornie absurdalną rozgrywkę całym sobą. Wirtualna rzeczywistość tym razem będzie wymagała podzielności uwagi, celnego oka i refleksu.

Sprawdź się w wirtualnym świecie – wynajmij Oculus Rift

System do odbioru wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift nie jest niedostępny. W Plenti skorzystasz z elastycznej oferty wynajmu i wypożyczysz gogle VR na jasnych zasadach. Jak to zrobić? Zarejestruj się bezpośrednio na stronie lub pobierz dedykowaną aplikację, wybierz urządzenie i zdecyduj, w jaki sposób chcesz je odebrać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read