Strona głównaZdrowieMasz problemy ze snem. Wypróbuj ALLNUTRITION Sleep Pro

Masz problemy ze snem. Wypróbuj ALLNUTRITION Sleep Pro

Problemy ze snem dotyczą więcej niż 50% Polaków. Co drugi z nas narzeka na trudności z zasypianiem, częste przebudzanie się w nocy czy zbyt krótki i słaby jakościowo sen. Odbija się to negatywnie na całym życiu, bo po nieprzespanej nocy w ciągu dnia brakuje sił, a samopoczucie jest gorzej niż słabe. Jak sobie z tym poradzić? Na szczęście istnieją skuteczne suplementy i odżywki.

Negatywne konsekwencje problemów ze snem

Zdrowy, relaksujący sen to warunek konieczny prawidłowego funkcjonowania w ciągu dnia. Wyłącznie człowiek wyspany, który w nocy w pełni zregenerował swoje siły, ma energię na codzienne obowiązki i może się cieszyć życiem. W przypadku złego lub zbyt krótkiego snu jest to znacznie trudniejsze lub wręcz niemożliwe, bo zwyczajnie nie ma się ochoty dosłownie na nic. Niestety, bezsenność jest wśród Polaków powszechna – stała się wręcz normą, ponieważ więcej osób się z nią boryka, niż nie cierpi na jej syndromy.

Przyczyny problemów ze snem mogą być bardzo różne, jak np. zaburzenia na tle psychicznym. Nie jest tajemnicą, że na bezsenność cierpią osoby chorujące na depresję czy zaburzenia lękowe. Również krzywa przegroda nosowa może powodować kłopoty z pełnym regenerowaniem sił w trakcie nocnego odpoczynku. Zażywanie określonych leków, otyłość i nadwaga, częstomocz czy nieprawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego to kolejne z wielu przyczyn mogących powodować bezsenność. Aby problemy ze snem nie odebrały radości z życia, warto z nimi walczyć.

Daj sobie pomóc w walce z bezsennością

Jednym ze skutecznych sposobów na poradzenie sobie z problemami ze snem są suplementy i odżywki. Przykładem takiego produktu może być preparat Sleep Pro od firmy Allnutrition. Dlaczego warto po niego sięgnąć w przypadku bezsenności? Chociażby ze względu na zawartość melatoniny – hormonu, który powoduje uczucie senności. Im go więcej w organizmie, tym bardziej chce się spać, dlatego warto zadbać o jego odpowiedni poziom wieczorem, przed położeniem się do łóżka na noc.

Innym składnikiem, który przyczynia się do pożądanego działania suplementu Sleep Pro, jest chmiel zwyczajny. Dzięki zawartości dwóch kwasów nazywanych humulon i lupulon wykazuje on właściwości nasenne i uspokajające. Z kolei GABA, czyli kwas gamma-aminomasłowy rozluźnia ciało i umysł, powodując senność i poprawiając nocną regenerację organizmu. Podobne działanie ma ekstrakt z szafranu, który wykorzystano w Sleep Pro. Również witaminę B6 uznaje się za substancję sprzyjającą lepszemu zasypianiu i niwelującą uczucie zmęczenia, dlatego producenci dodali ją do składu Sleep Pro.

Poza tym skład Sleep Pro jest uzupełniony przez inne substancje o korzystnym wpływie na zdrowie i ogólne samopoczucie, jak np. magnez, cynk, ekstrakt z owsa zwyczajnego czy ekstrakt z melisy, która słynie z usypiającego działania. Sleep Pro można w korzystnej cenie kupić przez sklep SFD, który sprzedaje też wszelkiego rodzaju odżywki i suplementy. Produkt zawiera 90 kapsułek, co daje 45 dziennych porcji.

Artykuł powstał przy współpracy z portalem www.sfd.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read